ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale
48 58 762 3131 - info@stokvistapes.pl
Taśmy nielotnicze - Taśmy nielotnicze

Taśmy nielotnicze

Stokvis Tapes jest zaufanym partnerem w branży taśm nielotniczych, które mogą być wykorzystywane do budowy lub obsługi technicznej samolotów.

Łączenie kompozytów - Dostarczamy pełną gamę rozwiązań wrażliwych na nacisk, począwszy od frezowania o konstrukcji plastra miodu, przytrzymywania części, maskowania błyskowego, zwalniania formy i taśm wysyłkowych.

Spray płomieniowy - lider w produkcji taśm maskujących dla branży natrysków termicznych. Wysokowydajna linia produktów taśmowych Stokvis Tapes zapewnia, że proces natryskiwania termicznego (plazmowego i HVOF) pozostaje wydajny i ekonomiczny w celu naprawy części z zachowaniem oryginalnych, oryginalnych tolerancji OEM. Taśmy te zostały zatwierdzone do użytku przez Pratt Whitney, General Electric i Rolls Royce'a.

Pomaluj i ściągnij / Usuwanie farby - Jesteśmy liderem w produkcji odpornych chemicznie i utwardzonych gumowych taśm maskujących. Nasze taśmy foliowe oferują doskonałą odporność chemiczną, miękką konsystencję i czyste usuwanie. Oferujemy również taśmy, które maskują obszary, w których preferowanym sposobem usuwania farby są różne rodzaje mediów.

Ochrona powierzchni - Dysponujemy taśmami do ochrony samolotów i części w samolotach.