ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale
48 58 762 3131 - info@stokvistapes.pl

Rozwiązania w zakresie zastosowania taśmy sztancowanej w sektorze opieki zdrowotnej

Korzyści płynące z naszego podejścia opartego na ciągłym zaangażowaniu partnerów współgrają jedynie z naszą globalną obecnością w całym łańcuchu dostaw medycznych. Stokvis Tapes, dysponując globalnym zasięgiem, ma możliwość obsługiwania klientów lokalnie, dzięki czemu może lokalizować produkcję i zarządzać projektami w sposób zorganizowany i efektywny, zarówno w perspektywie lokalnej, jak i globalnej, w wielu miejscach. Kluczowe znaczenie dla rynku, począwszy od koncepcji, a skończywszy na produkcji na pełną skalę, mają specjaliści Stokvis Tapes ds. konwersji, specjaliści ds. materiałów i inżynierowie ds. projektowania, którzy współpracują z klientem na wszystkich etapach rozwoju i produkcji.

Opieka zdrowotna - Why Stokvis Tapes

CZEMU STOKVIS TAPES?

Stokvis Tapes pomoże usprawnić proces produkcji, obniżyć koszty, opracować nowe produkty i tym samym zwiększyć sprzedaż. Jak to robimy?

 • Wiedza i doświadczenie specjalistów w zakresie materiałów i konwersji na rynku opieki zdrowotnej.
 • Globalny zasięg - lokalne wsparcie.
 • Jakość: Zakłady produkcyjne posiadające certyfikat ISO 13485
 • Zakłady produkcyjne z produkcją w warunkach czystego pomieszczenia spełniające standardy ISO 7 i ISO 8.
 • Stokvis Tapes jest największym na świecie niezależnym wytwórcą elementów samoprzylepnych.
 • Innowacyjne, ekonomiczne rozwiązania dla prostych i złożonych potrzeb.
 • Pełne spektrum cięcia rotacyjnego, płaskiego i laserowego w zależności od potrzeb.
 • Wsparcie techniczne i testy laboratoryjne.
Umów się na spotkanie

APPLICATIONS

 
Opieka zdrowotna - Wearables

Technologie, które możesz nosić na sobie

Klej zabezpieczający do pompy podającej leki; Elementy interfejsu urządzenia monitorującego/czujnika pacjenta; Zabezpieczenie monitorowania poziomu glukozy; Zabezpieczenie wyrobów medycznych

Opieka zdrowotna - Diagnostics

Diagnostyka/Nauki biomedyczne

Stokvis Tapes przetwarza i produkuje materiały wrażliwe na nacisk (PSA), a także materiały niebędące PSA, wykorzystywane w naukach przyrodniczych i diagnostyce. Pracujemy z materiałami, które idealnie nadają się do diagnostyki in-vitro zarówno w zautomatyzowanych, jak i ręcznych środowiskach laboratoryjnych.

Opieka zdrowotna - Devices

Urządzenie medyczne/komponenty klejące

Jesteśmy strategicznie związani z producentami oryginalnego sprzętu medycznego (OEM). Dysponując ponad 380 maszynami przetwarzającymi, możemy dostarczać różne rodzaje sztancowanych, laminowanych, ciętych produktów z taśmy medycznej.

Opieka zdrowotna - Wound Care

Pielęgnacja ran

Przekształcamy i produkujemy systemy produktów do pielęgnacji ran, które nie są uczulające i nie migrują. Stosowane przez nas kleje przepuszczają powietrze i są bardzo trwałe. W wielu naszych produktach związanych z leczeniem ran stosujemy kleje bezlateksowe, które zmniejszają możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Opieka zdrowotna - Consumer Healthcare Products

Produkty ochrony zdrowia konsumentów

Składniki kosmeceutyczne i nutraceutyczne (witaminy i inne składniki aktywne); Specjalne produkty do leczenia ran i oparzeń; Taśmy modowe; Specjalne detaliczne elementy klejące

KLEJE I MATERIAŁY MEDYCZNE


Dążymy do tego, aby dostarczać tylko wysokiej jakości produkty, które odpowiadają specyfikacjom i tolerancjom naszych klientów oraz zapewniają poziom usług, który spełnia ich najbardziej wygórowane wymagania.

 • Kleje przyklejane do skóry

Skóra to powierzchnia, do której trudno dobra klej. Jest to elastyczna, chropowata powierzchnia, która nie jest płaska. Mogą być na niej obecne zanieczyszczenia takie jak olej, wilgoć, włosy, mieszki włosowe i brud. Aby sprostać tym wyzwaniom, oferujemy kleje przyklejane do skóry takie jak silikon, akryl, guma i hydrokoloid testowane zgodnie z normami ISO:10993.

 • Folie i taśmy diagnostyczne
 • Pojedyncze powlekane taśmy włókninowe i tkane
 • Taśmy piankowe powlekane pojedyncze i podwójnie
 • Rozwiązania rzepowe
 • Materiały z hydrokoloidów i hydrożeli
 • Siatki i membrany
 • Specjalistyczne folie i pianki
Skontaktuj się z nami