ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale
48 58 762 3131 - info@stokvistapes.pl

Rozwiązania dla branży medycznej

Zaletom naszej strategii ciągłego zaangażowania partnerskiego dorównuje jedynie nasz udział w globalnych łańcuchach dostaw dla branży medycznej. Stokvis Tapes, dzięki globalnemu zasięgowi, może obsługiwać klientów lokalnie, oferując produkcję i zarządzanie projektami na poziomie lokalnym w uporządkowany i wydajny sposób zarówno w perspektywie lokalnej, jak i globalnej w wielu placówkach. Specjaliści ds. konwersji i materiałów oraz konstruktorzy Stokvis Tapes na każdym rynku współpracują z klientem na wszystkich etapach opracowywania i wytwarzania produktu – od koncepcji do produkcji na pełną skalę.

Medycyna - DLACZEGO STOKVIS TAPES

DLACZEGO STOKVIS TAPES

Stokvis Tapes pomoże usprawnić proces produkcji, obniżyć koszty, opracować nowe produkty i zwiększyć sprzedać. Jak to robimy?

 • Wiedza i doświadczenie specjalistów w zakresie materiałów i konwersji na rynku medycznym.
 • Globalny zasięg - lokalne wsparcie.
 • Jakość: zakłady produkcyjne posiadające certyfikat ISO 13485
 • Zakłady produkcyjne z produkcją w warunkach pomieszczeń typu "clean room", spełniające standardy ISO 7 i ISO 8.
 • Stokvis Tapes to największy na świecie niezależny wytwórca i konwerter wyrobów samoprzylepnych.
 • Innowacyjne, ekonomiczne rozwiązania dla prostych, jak i złożonych potrzeb.
 • Pełny zakres wykrawania rotacyjnego, płaskiego i laserowego w zależności od potrzeb.
 • Wsparcie techniczne i testy laboratoryjne.
Umów się na spotkanie

ZAKRES ZASTOSOWAŃ

 
Medycyna - Zastosowania do aplikacji na powierzchni ciała

Zastosowania do aplikacji na powierzchni ciała

Klej zabezpieczający do pompy podającej leki; Elementy interfejsu urządzenia monitorującego/czujnika pacjenta; Zabezpieczenie monitorowania poziomu glukozy; Zabezpieczenie wyrobów medycznych

Medycyna - Diagnostyka/Nauki biomedyczne

Diagnostyka/Nauki biomedyczne

Stokvis Tapes przetwarza i produkuje materiały samoprzylepne i bez warstwy klejącej, wykorzystywane w naukach przyrodniczych i diagnostyce. Pracujemy z materiałami, które idealnie nadają się do diagnostyki in-vitro zarówno w zautomatyzowanych, jak i ręcznych środowiskach laboratoryjnych.

Medycyna - Urządzenie medyczne/komponenty klejące

Urządzenie medyczne/komponenty klejące

Jesteśmy strategicznie związani z producentami oryginalnego sprzętu medycznego (OEM). Dysponując ponad 380 maszynami przetwarzającymi, możemy dostarczać różne rodzaje wykrawanych, laminowanych i ciętych produktów z taśmy medycznej.

Medycyna - Pielęgnacja ran

Pielęgnacja ran

Konwertujemy i produkujemy systemy produktów do pielęgnacji i zabezpieczania ran, które nie są uczulające i nie przemieszczają się. Stosowane przez nas kleje przepuszczają powietrze i są bardzo trwałe. W wielu naszych produktach związanych z leczeniem ran stosujemy kleje bezlateksowe, które zmniejszają możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Medycyna - Produkty ochrony zdrowia dla konsumentów

Produkty ochrony zdrowia dla konsumentów

Wyroby kosmetyczno-lecznicze i odżywczo-lecznicze (witaminy i inne składniki aktywne); specjalistyczne produkty do leczenia ran i oparzeń; taśmy modowe; wyroby samoprzylepne oferowane w sprzedaży detalicznej

KLEJE I MATERIAŁY MEDYCZNE


Staramy się dostarczać tylko wysokiej jakości produkty zgodne ze specyfikacją i zakresami tolerancji klienta, zapewniając poziom usług odpowiadający nawet najbardziej wymagającym potrzebom.

 • Materiały przyklejane do skóry

Skóra jest powierzchnią, która utrudnia klejenie. Jest elastyczna, chropowata i nie jest płaska. Mogą na niej występować zanieczyszczenia, takie jak tłuszcz, wilgoć, włosy, mieszki włosowe i brud. Aby sprostać tym wyzwaniom, oferujemy rozwiązania przywierające do skóry, takie jak silikon, akryl, guma i hydrokoloid przebadane zgodnie z normami ISO:10993.

 • Folie i taśmy diagnostyczne
 • Jednostronnie klejące taśmy tekstylne i włókninowe
 • Jednostronnie i dwustronnie klejące taśmy piankowee
 • Rzepy
 • Materiały z hydrokoloidów i hydrożeli
 • Siatki i membrany
 • Specjalistyczne folie i pianki
Skontaktuj się z nami