ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale
48 58 762 3131 - info@stokvistapes.pl
Elektronika - Elektronika

Rozwiązania w zakresie zastosowania taśm sztancowanych w elektronice

Podczas gdy Stokvis Tapes zajmuje się produkcją elektroniki od najwcześniejszych innowacji w telefonach komórkowych, dzisiejszy rynek, aby sprostać krótkim cyklom produkcyjnym, a także umożliwić zaawansowany technologicznie montaż, wymaga jeszcze szybszych zmian. Jednak jakość materiału i precyzyjny dobór pozostają kluczowe dla realizacji zamówień przy jednoczesnym utrzymaniu zaufania klientów. 

Koncentracja firmy Stokvis na rynku elektroniki, wysokiej jakości czystych pomieszczeń oraz szeroki zakres możliwości produkcyjnych zapewniają klientom efektywność kosztową i wydajność produktów, co prowadzi do ostatecznego zadowolenia klientów.

Umów się na spotkanie
Elektronika - Applications (electronics)

ZASTOSOWANIA


Zarządzanie ciepłem;
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie zarządzania ciepłem, które można podzielić na dwa obszary: materiały interfejsu termicznego i rozwiązania w zakresie rozpraszania ciepła.

Ekranowanie elektryczne, zastosowania przewodzące i uziemienia; Nasza oferta uziemień elektrycznych obejmuje wiele rozwiązań przewodzących elektryczność, od taśm przewodzących do pianek uziemiających/przewodzących elektrycznie.

Stokvent; Rozwiązanie wentylacyjne na bazie polimeru PET opracowane przez Stokvis Tapes do zastosowań w elektronice, nadają się zdecydowanie do zastosowań oświetleniowych, które muszą być uszczelnione przed przedostawaniem się cieczy i cząsteczek, ale jednocześnie muszą mieć możliwość odpowietrzania w celu uniknięcia kondensacji wilgoci.

Kleje bezbarwne optycznie; Nasze materiały klejące optycznie o wysokich właściwościach mają doskonałe zabezpieczenie przed pojawianiem się pęcherzyków gazów i plamek tuszu. Są one na bazie akrylu i są dostępne w szerokim zakresie grubości i twardości.

ITW Formex; Trudnopalna folia izolacyjna dla elementów systemu zasilania, która jest karbowana i składana, trudnopalna oraz posiada najlepsze w swojej klasie właściwości izolacji elektrycznej.

Stokseal; Elastomerowa pianka poliuretanowa i silikonowa, która jest wysoce ściśliwa. Uszczelnia przed wodą, wilgocią, pyłem i powietrzem. Asortyment materiałów obejmuje szeroki zakres gęstości, grubości i stopnia miękkości. Ze względu na wyjątkową odporność mechaniczną jest idealnym wyborem do wysokiej klasy uszczelnień, amortyzacji i tłumienia wstrząsów.

Stokbond; Unikalna gama taśm z pianki akrylowej z rdzeniem pełnym. Mogą być stosowane do łączenia tworzyw sztucznych, takich jak PP, PVC, PMMA, PC, PET oraz aluminium, stali i szkła.

Usługi o wartości dodanej

 

Wybór materiału: Dzięki wewnętrznym innowacjom i ścisłej współpracy z wiodącymi światowymi dostawcami surowców Stokvis Tapes posiada doświadczenie pozwalające na zapewnienie swoim klientom optymalnego i opłacalnego wyboru, który spełni ich wymagania.

Badania i rozwój oraz wsparcie laboratoryjne: Dążymy do tego, aby wspierać tylko wysokiej jakości produkty, które odpowiadają specyfikacjom i tolerancjom klientów oraz zapewniają poziom usług odpowiadający najbardziej wygórowanym wymaganiom. Nasze w pełni wyposażone laboratorium jest w stanie przeprowadzić testy zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak AFERA, PSTC, DIN lub BS, aby określić, jak nasze taśmy będą spisywać się w stosunku do Państwa własnych materiałów.

Wsparcie magazynowe i logistyczne: :Globalna sieć klimatyzowanych magazynów jest gotowa do umieszczenia zarówno surowców, jak i gotowych produktów tam, gdzie wymagają tego łańcuchy dostaw klientów.

Jakość: Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania taśmowe spełniają Państwa wymagania jakościowe potwierdzone obszernymi certyfikatami jakości (ISO) oraz zatwierdzonymi procesami produkcyjnymi. Stale rozwijamy nasze rozwiązania produktowe i siebie samych.

 

Skontaktuj się z nami