ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale
48 58 762 3131 - info@stokvistapes.pl
Logistyka - Logistyka

Wsparcie magazynowe i logistyczne

Różne rynki, bardzo różne wymagania logistyczne. Jedno zamówienie na produkty medyczne może zmieścić się w jednym większym pudełko. Ale już zamówienie na produkt motoryzacyjny może wymagać całej palety. Przy większym popycie potrzebny będzie cały magazyn. Trzeba odpowiednio zeskalować możliwości w zakresie zarządzania zapasami, tak aby były rozległe i gwarantowały wysoką kapitalizację.

Stokvis Tapes właśnie to oferuje. Będąc częścią ITW, globalnej sieci klimatyzowanych magazynów, jesteśmy gotowi przechowywać zarówno surowce jak i produkty gotowe tam, gdzie potrzebują ich klienci. Zespoły zaopatrzeniowe dla producentów OEM mogą liczyć na regionalne lub lokalne rozwiązania magazynowe wspierające ich działania.

W przypadku klientów zmagających się z długim czasem realizacji zamówień na surowce i krótkimi terminami wytwarzania produktów, Stokvis Tapes może je bezpiecznie przechować do momentu, w którym będą potrzebne. Najlepsze praktyki obejmują protokoły FIFO dla zapewnienia właściwego zarządzania okresem przydatności kleju.

Logistyka - Logistyka

Contact Us

Phone: +31 78 699 21 00
Email: info@stokvistapes.com

 
 
 
Send