ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale
48 58 762 3131 - info@stokvistapes.pl
Możliwości - Możliwości

Możliwości precyzyjnej produkcji

Stokvis Tapes świadczy spersonalizowane specjalistyczne usługi spełniające potrzeby danego produktu. Oferowane przez nas możliwości produkcyjne mają na celu optymalizację i kontrolę otoczenia produkcyjnego i samego procesu produkcji dla spełnienia konkretnych potrzeb każdego klienta i jego produktu.

Nasze usługi to coś więcej niż najlepsze taśmy dostosowane do Twojego produktu. Dzięki własnym maszynom konwertującym jesteśmy w stanie wyprodukować taśmę o dowolnym rozmiarze czy kształcie.

Skontaktuj się z nami
 
Możliwości - Wykrawanie

Wykrawanie

Taśmy wykrawane dają możliwość opracowywania nowych kształtów i połączeń materiałów. Pomożemy w skróceniu czasu aplikacji lub opracujemy kreatywne rozwiązania w dziedzinie produktów samoprzylepnych

 
Możliwości - Laminowanie

Laminowanie

W Stokvis Tapes możemy zmienić Twój produkt na taki o właściwościach samoprzylepnych; możemy również nałożyć laminat na taśmę czy inny elastyczny materiał. Niezależnie od tego, czy jest to jedna, czy pięć warstw, wprowadzimy w życie Twoje pomysły i stworzymy unikalne i łatwe do wprowadzenia rozwiązania materiałowe.

 
Możliwości - Wycinanie

Cięcie wzdłużne

W Stokvis Tapes możemy dociąć taśmy na pożądaną szerokość w ciągu kilku godzin. Dzięki temu z taśmy będzie się łatwiej korzystać przy zmniejszonej ilości odpadów. Korzystanie z taśmy w potrzebnym rozmiarze pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

 
Możliwości - Przewijanie

Przewijanie

Jeżeli potrzebna jest taśma o konkretnej długości, Stokvis Tapes ją dostarczy. Rozetniemy Twoje produkty na dokładną szerokość przewijając dużą szpulę przez szereg noży, jednocześnie nawijając wymaganą długość.

 
Możliwości - Drukowanie

Drukowanie

Stokvis Tapes jest w stanie nadrukować tekst i obrazy na kilku różnych rodzajach taśmy. Niezależnie od tego czy chodzi o identyfikację wizualną, oznakowanie czy promocję, przygotujemy spersonalizowaną taśmę.

 
Możliwości - Szpulowanie

Szpulowanie

Taśmy na szpuli są rozwiązaniem, gdy zachodzi potrzeba ograniczenia przestojów produkcyjnych. Liczbę zatrzymań linii produkcyjnej można obniżyć dzięki zastosowaniu szpul z taśmą o długości nawet 20 tys. metrów.

NASZE USŁUGI

Nasze usługi wykraczają poza nasze możliwości konwersyjne. Oferowane przez nas możliwości produkcyjne mają na celu optymalizację i kontrolę otoczenia produkcyjnego i samego procesu produkcji dla spełnienia konkretnych potrzeb każdego klienta i jego produktu. Usługi obejmują:

OPRACOWYWANIE PROTOTYPÓW
Nasi specjaliści korzystają z różnych technologii służących do tworzenia prototypów bez konieczności inwestowania w narzędzia mechaniczne.

POMIESZCZENIE CZYSTE
Na obszarach o wysokim zaawansowaniu technologicznym obserwujemy rosnące znaczenie kontroli środowiska produkcyjnego. Dzięki kilku własnym pomieszczeniom czystym na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić bezpyłowe wytwarzanie i pakowanie produktów.

CENTRUM TAŚM TECHNICZNYCH
Nasze kompletnie wyposażone laboratorium jest w stanie prowadzić badania zgodnie z międzynarodowymi standardami takimi jak AFERA, PSTC, DIN lub BS.

PAKOWANIE
Oferujemy pakowanie dopasowane do konkretnego zastosowania, w tym pakowanie z plombowaniem czy pakowanie produktów gotowych. Robiąc ukłon w stronę Klienta oferujemy kompletowanie i pakowanie w strategicznych lokalizacjach. Produkty możemy pakować w naszych pomieszczeniach czystych.

KOMPLETOWANIE
Oferujemy szeroki zakres opcji kompletowania, od półproduktów do produktów gotowych. W miarę potrzeb oferujemy kompletowanie w naszych pomieszczeniach białych i czystych.

 

PRAWDZIWE PARTNERSTWO NA RZECZ INNOWACJI

 

Nieustanne skupienie na poszczególnych rynkach przekłada się na dogłębne zrozumienie specyficznych wymagań i potrzeb, ale również na innowacyjność międzyrynkową, dzięki czemu zespoły inżynieryjne i techniczne mogą podjąć współpracę w celu przyspieszenia debiutu rynkowego z produktami zoptymalizowanymi w skuteczny sposób.

Skontaktuj się z nami
Możliwości - Over ons - Home